مقایسه دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده مسئله این است!

بهتر است هنگام خرید ماشین آلات upvc از دستگاه های یو پی وی سی  نو خریداری کنیم یا خرید دستگاههای upvc کارکرده بهتر است؟

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : موقعیت جغرافیایی

با توجه به شهرستانی که تصمیم به راه اندازی کارگاه ساخت در و پنجره upvc را داریم این تصمیم متفاوت است. چرا که باید در شهر مورد نظر ما برق کار و مکانیک ماهر نیز وجود داشته باشد در غیر اینصورت خرید دستگاه نو upvc گزینه بهتری است.

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : سال تولید و  مدل دستگاه

اگر تصمیم به خرید دستگاه upvc کارکرده داشته باشیم باید به سال ساخت دستگاه و برند سازنده دستگاه یو پی وی سی توجه کنیم و از سلامت کامل دستگاه مطمئن گردیم.

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : برند دستگاه

ترجیحاً خرید دستگاه upvc دست دوم با برندهای معتبر انتخاب اشتباهی نیست اما خرید دستگاه یو پی وی سی دست دوم با برند های نا معتبر و ضعیف کار غلطی است.

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : وجه تمایزات اصلی ماشین آلات upvc  نو و دستگاه های یو پی وی سی دست دوم

بطور کلی بارز ترین وجه تمایز در مقایسه دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده این است که دستگاه های upvc نو دارای گارانتی معتبر ، تکنولوژی به روزتر ، خدمات پس از فروش فراگیر و مناسب تر و همچنین راندمان کاری قابل اطمینان تری هستند. اما از سوی دیگر باید به مزایای دستگاه یو پی وی سی کارکرده نیز دقت داشت. برخی از این مزایا عبارتند از : قیمت مناسب تر ، گاهی حتی سلامت واقعی و عملی دستگاه (چون امتحان خود را پس داده اند) ، پیدا کردن استادکار خبره که قبلاً با این دستگاه و یا دستگاه مشابه کار کرده باشد که این امر خود در راندمان کارگاه تولید درب و پنجره upvc تاثیر بسزایی دارد.

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : ریسک در سرمایه گذاری

نکته ای منفی بافانه اما واقع بینانه نیز مطرح است و آن هم پایین تر بودن ریسک سرمایه گذاری بر روی دستگاه upvc  دست دوم نسبت به دستگاه  یو پی وی سی نو است. درواقع به بیانی ساده تر باید گفت که اگر روزی تصمیم به فروش دستگاه های کارگاه تولید درب و پنجره upvc خود بگیرید ؛ اگر آن را با دستگاه های نو تجهیز کرده باشید سرمایه برگشت پذیر کمتری خواهید داشت.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...