دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده مسئله این است!

بهتر است هنگام خرید ماشین آلات upvc از دستگاه های یو پی وی سی  نو خریداری کنیم .یا خرید دستگاههای upvc کارکرده بهتر است؟

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : موقعیت جغرافیایی

با توجه به شهرستانی که تصمیم به راه اندازی کارگاه ساخت در و پنجره upvc را داریم. این تصمیم متفاوت است. چرا که باید در شهر مورد نظر ما برق کار و مکانیک ماهر نیز وجود داشته باشد .در غیر اینصورت خرید دستگاه نو upvc گزینه بهتری است. و نیز هر چقدر نزدیک به مرکز استان باشیم برای ما تهیه قطعات یدکی ماشین آلات ساده تر می باشد. و نیز قیمت خرید قطعات یدکی در مراکز استان نسبت به حومه شهر بهتر است.

سال تولید و  مدل دستگاه

اگر تصمیم به خرید دستگاه upvc کارکرده داشته باشیم. باید به سال ساخت دستگاه و برند سازنده دستگاه یو پی وی سی توجه کنیم . و از سلامت کامل دستگاه مطمئن گردیم. قاعدتا هر چه سال ساخت دستگاه کمتر باشد امکان دارد دستگاه تمیز تر و بی دردسر تر باشد. همچنین مدل های به روز به ما این امکان را می دهند. که از فناوری روز در تولید و ساخت درب پنجره یو پی وی سی کمک بگیریم.

برند دستگاه

ترجیحاً خرید دستگاه upvc دست دوم با برندهای معتبر انتخاب اشتباهی نیست .اما خرید دستگاه یو پی وی سی دست دوم با برند های نا معتبر و ضعیف کار غلطی است. دستگاه های با برند های قوی و شناخته شده در صنعت درب و پنجره به ما کمک می کند .تا راحتی بیشتری در هنگام ساخت و تولید درب و پنجره دوجداره داشته باشیم.

وجه تمایزات اصلی ماشین آلات upvc  نو و دستگاه های یو پی وی سی دست دوم

بطور کلی بارز ترین وجه تمایز در مقایسه دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده این است. که دستگاه های upvc نو دارای گارانتی معتبر ، تکنولوژی به روزتر . خدمات پس از فروش فراگیر و مناسب تر و همچنین راندمان کاری قابل اطمینان تری هستند.

اما از سوی دیگر باید به مزایای دستگاه یو پی وی سی کارکرده نیز دقت داشت. برخی از این مزایا عبارتند از : قیمت مناسب تر ، گاهی حتی سلامت واقعی و عملی دستگاه (چون امتحان خود را پس داده اند) . پیدا کردن استادکار خبره که قبلاً با این دستگاه و یا دستگاه مشابه کار کرده باشد. که این امر خود در راندمان کارگاه تولید درب و پنجره upvc تاثیر بسزایی دارد. و همچنین دستگاه افت قیمتی خود را داشته و در هنگام فروش و یا هنگام ارتقاع دستگاه ضرر مالی کمتری متوجه خریدار میگردد.

دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده : ریسک در سرمایه گذاری

نکته ای منفی بافانه اما واقع بینانه نیز مطرح است. و آن هم پایین تر بودن ریسک سرمایه گذاری بر روی دستگاه upvc  دست دوم نسبت به دستگاه  یو پی وی سی نو است. درواقع به بیانی ساده تر باید گفت که اگر روزی تصمیم به فروش دستگاه های کارگاه تولید درب و پنجره upvc خود بگیرید. اگر آن را با دستگاه های نو تجهیز کرده باشید سرمایه برگشت پذیر کمتری خواهید داشت.

مطالعه نمایید: دستگاه یو پی وی سی

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟