قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc

قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc تابع عواملی نظیر نوسانات قیمت ارز و همینطور مدت زمان کار کرد این دستگاه ها می باشد. در این مقاله به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت و معرفی این دستگاه ها خواهیم پرداخت ، همچنین در انتها راهی مطمئن و همیشه در دسترس جهت آگاهی از قیمت دستگاه ها به شما ارائه خواهیم داد.

قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc دست دوم

بدیهی است که دستگاه های دست دوم در میان نوسانات قیمت کمتری داشته و هزینه تمام شده قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc دست دوم نسبت به انواع نو جهت راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc کمتر خواهد بود.

 

ماک ماشین ارائه دهنده انواع دستگاه شیشه دوجداره بوده و با ارائه مشاوره رایگان جهت خرید در خدمت شما میباشد.

با ما تماس بگیرید: 02634823966 – 09123113921 – 09124600980

در هنگام  خرید دستگاه دست دوم به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • موقعیت جغرافیایی
  • سال تولید و مدل دستگاه
  • برند دستگاه

حتما مطالعه کنید: مقایسه دستگاه یو پی وی سی نو و کارکرده

 

چند مورد از دستگاه ساخت در و پنجره upvc

قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc به ماهیت دستگاه نیز بستگی دارد. در ادامه به مرور برخی از دستگاه های ضروری ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می پردازیم.

حداقل دستگاه ساخت در و پنجره upvc دسته بندی های زیر را دارد. این دستگاه ها را در سه دسته کلی میتوان تقسیم بندی نمود.

  • دستگاه برش پروفیل upvc
  • دستگاه جوش پروفیل upvc
  • دستگاه مولین میانی یا T زن

 

دستگاه برش پروفیل upvc تک سر: این دستگاه جهت برش پروفیل یو پی وی سی و آلومینیوم با سیستم خنک کننده آب صابونی بکار می رود. دارای تیغه الماسه 450 و 500 میلیمتری است و بسیار پر قدرت. برش بر زاویه های 45 مثبت  منفی و همچنین 90 درجه مقدور است.

دستگاه برش پروفیل 2 سر: این دستگاه نیز به جهت برش پروفیل یو پی وی سی و همچنین آلومینیوم بکار میرود. توضیحات کلی آن همانند دستگاه برش است اما به دلیل دوسر بودن سرعت و راندمان کارتان را بالا خواهد برد.

دستگاه مولین : این دستگاه در دو مدل تک تیغچه و دو تیغچه می باشد. در مدل دو تیغچه دستگاه قابلیت کار با دو مدل پروفیل بصورت همزمان را داراست و قابلیت کارکرد با پروفیل یو پی وی سی و آلومینیوم را دارد.

دستگاه جوش upvc : این دستگاه ها نیز در انواع تک سر ، دوسر ، سه سر ، چهارسر و هشت سر موجود میباشند. این دستگاه ها با انرژی الکتریکی پروفیل های upvc را به یکدیگر جوش میدهند.

 

با ما تماس گرفته و در موارد زیر از ما مشاوره بگیرید:

  • قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc
  • خرید ماشین آلات تولید درب و پنجره یو پی وی سی یا شیشه دوجداره
  • قیمت دستگاه upvc دست دوم
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...