قیمت دستگاه upvc دست دوم در دیوار با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت فعلی بازار اهمیت ویژه ای دارد. قیمت دستگاه یو پی وی سی را می توان در سایت های مختلف تبلیغاتی  به دست آورد مثلا در دیوار  شیپور و سایر سایت های تبلیغاتی . 

البته خرید از سایت فروشگاه هها ی معتبر که سالهاست در زمینه فروش دستگاه های یو پی وی سی فعالیت دارند کار مطمن تری است.

طیف وسیعی از تمام دستگاه های مورد نیاز در صنعت upvc و در و پنجره دو جداره توسط مک تولز هم بصورت نو و هم بصورت دست دوم ارائه میشود. توجه شما را به لیست این محصولات که در ادامه مقاله خدمت شما ارائه میشود جلب مینماییم.

قیمت دستگاه یو پی وی سی در دیوار

بسیاری از افراد که کارگاه یو پی وی سی داشتند و به هر علتی تصمیم به جمع کردن کارگاه خویش نمودن. جهت فروش ماشین آلات کارکرده خود در سایت های تبلیغاتی دستگاه ها را مغرفی کرده و برای  فروش به مشتریان ارایه می کند. این امر برای مشتریان دارای نقاط مثبت و منفی مختلفی است. اول نکات مثبت : در این حالت مشتری می تواند بدون واسطه دستگاه یو پی وی سی کارکرده خود را تهیه نماید که احتمالا باعث خرید ارزانتری خواهد شد. دوم نقطعه ضعف این کار: دستگاههای یو پی وی سی بعد از کارکرد طی چند سال، نیاز به سرویس مجدد دارند تا بتوانند به راحتی سالیان دیگر نیز کار کنند.

سرویس دستگاه های یو پی وی سی توسط شرکتهای متخصص

 سرویس نمودن این ماشین آلات باید توسط تکنسین های مجرب و شرکت های معتبر صورت گیرد زیرا استفاده از قطعات مرغوب هنگام سرویس دستگاه ها و نیز تخصص کافی برای سرویس نمودن این ماشین آلات بسیار حایز اهمیت می باشد.

 

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک کارگاه در و پنجره دوجداره

برای این منظور شما متناسب با قیمت دلار حدودا به حداقل 7000 دلار نیاز دارید . که البته این حداقل قیمت برای خرید دستگاه ههای است که بدون اذیت و درد سر برای شما کارکند. دستگاه های کارکرده را نیز با حدود قیمت 6000 دلار میتوان تهیه نمود. البته ممکن است دستگاه کارکرده از این قیمت پایین تر نیز جهت خرید یافت شود، اما مسیله مهم سلامت و کیفیت کار دستگاه است. که اگر هنگام خرید دستگاه از سلامت کارکرد آن مطمین نباشید خرید آن دستگاه ها کار بسیار اشتباه است.

این قیمت ها جهت خرید ماشین آلات بصورت تمام اتوماتیک یا اصطلاحا دستگاه های ایستاده می باشد.

دستگاههای رومیزی چه بصورت آکبند و یچه بصورت کارکرده قیمت پایین تری از ماشین آلات ایستاده دارند. دستگاه های رومیزی سبک و قابل حمل می باشند و اصولا برای سهولت کارگاه داران در هنگام نصب طراحی شده اند. برق تکفاز دارند و هنگام اجرای پروژه اگر خطای در موقع تولید در کارگاه پیش آمده باشد، با این دستگاه های رومیزی میتوان در محل نصب درب و پنجره مشکل تولید را حل نمود.

البته اخیرا تولید کنندگان درب و پنجره یو پی وی سی  از دستگاه رومیزی در داخل کارگاه نیز استفاده می نمایند. چراکه قیمت خرید آنها پایین تر است. البته کار تمام شده در دستگاه رومیزی و ایستاده با هم یکی می باشد و فقط دستگاه رومیزی سرعت کمنری در تولید را داراست.

 

***جهت مشاهده انواع برند های دستگاه های تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیومی بر روی لینک زیر کلیک نمایید***

ماشین آلات تولید درب و پنجره دوجداره

 

جهت مشاهده کارکرد به روزترین ماشین آلات تولید درب و پنجره دو جداره و پنجره دوجداره آلومینیومی  و نیز مشاهده کارکرد ماشین آلات تولید شیشه دوجداره به کانال اینیستاگرام شرکت ماک ماشین مراجعه نمایید:

https://www.instagram.com/makmakina.upvc/ کانال اینیستاگرام ماک ماشین

Rating: 4.8/5. From 4 votes.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟