در این مقاله با عملکرد و انواع دستگاه جوش یو پی وی سی آشنا خواهید شد

انواع دستگاه جوش یو پی وی سی:

 

با استفاده از دستگاه جوش پروفیل های برش خورده را به هم جوش می دهیم تا چارچوب پنجره ساخته شود. دستگاه جوش در مدل های تکسر ، دوسر و چهارسر عرضه میشود . البته انواع دستگاه جوش رومیزی و یا نیمه ایستاده هم تولید میشوند.

دستگاه جوش تکسر

در دستگاه جوش تکسر ، مراحل جوش در 4 مرحله انجام میشود تا چهارچوب تولید شود . در دستگاه دوسر این عمل دوبار انجام میشود و در جوش 4 سر فقط یکبار عمل جوش انجام میشود.

انواع دستگاه جوش یو پی وی سی
انواع دستگاه جوش یو پی وی سی

دستگاه جوش دوسر

دستگاه جوش دوسر در دو مدل با قالب معمولی و قالب جوش دو دهم یا جوش صفر تولید میشود که مخصوص کارهای لمینت و رنگی است. در جوش معمولی 0.6 و در جوش صفر 0.4 پروفیل آب میشود و سپس جوش میشود.

دستگاه جوش دوسر دارای سیستم دمایی و PLC است که دمای ذوب ، زمان ذوب ، زمان سرد شدن و زمان جوش قابل تنظیم است. در پی ال سی های معمولی یک دکمه برای بالابردن دمای ذوب ، یک دکمه برای پایین آوردن دما ، یک دکمه برای استارت و عمل فک ها و یک دکمه برای توقف عملیات است.

اتو دوکله مرات
اتو دوکله مرات

دستگاه اتو چهار سر

این دستگاه بصورت همزمان هر چهار وجه یک پنجره را جوش می دهد. کارکرد با دستگاه جوش چهار سر به دانش فنی نیاز دارد . قیمت بسیار بالایی دارد. البته برای قرارداد بستن برخی از پروزه های خصوصا دولتی نیاز به دستگاه جوش چهار سر تمام اتوماتیک می باشد.

جوش چهار سر upvc
جوش چهار سر upvc

 

 

***فیلم کارکرد جوش دوسر ایلماز کلیک نمایید***

 

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟