آنچه شما باید بدانید

مک تولز شامل چه نوع ابزار آلاتی است ؟

شرکت ما یک سوپر مارکت صنعتی در امور صنایع درب وئ پنجره سازی و شیشه دوجداره است وسایل ما شامل دستگاهای تولید و مونتاژ درب و پنجره یو پی وی سی و همچنین دستگاهای مونتاژ شیشه دوجداره اعم از دستگاه شستشو و غیره و همچنین کمپرسورهای هوا و تمامی تجهیزات کارگاهی مثل دریل و پیچ بند و گالوانیزه بر و غیره …میباشد.

دستگاه‌ها ساخت کدام کشور میباشند ؟

کلیه دستگاهای ما تولید کشور ترکیه میباشند که همگی دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد.

میتوانیم دستگاهای داخل سایت را از نزدیک مشاهده کنیم؟

شما میتوانید به آدرس نمایشگاه ما در استان البرز که در سایت قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه کنید و تمامی دستگاها و ملزومات را را از نزدیک مشاهده کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش شما چگونه است ؟

کلیه دستگاها دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد در ضمن نصب و راه اندازی و آموزش کار با دستگاه نیز رایگان میباشد.

برای شروع بکار و راه اندازی خط تولید به چه نوع دستگاهای نیاز است ؟

البته این سئوال به نوع و بازار هدف شما ربط دارد که شما میخواهید در کدام قسمت شهر خود کار کنید ولی معمولاً همه با یک ست دستگاه تکسر که شامل 6 عدد دستگاه میباشد شروع میکنند بعد از مدتی که کار راه افتاد و سود دهی کارگاه شروع شد دستگاها را به دوسر و یا حتی چهار سر ارتقاع میدهید.

آیا خرید همه 6 دستگاه ضروری است ؟

البته که بله البته شما میتوانید اگر بلحاظ مالی مشکل است یکی از دستگاها مثل پلیسه گیر را روز اول تهیه نکنید بعد از مدتی تهیه کنید که اصلا پیشنهاد نمیشود.

آیا دستگاه کارکرده در حد نو هم دارید؟

بله یک قسمت از شرکت ما خرید و فروش و سرویس دستگاهای کارکرده میباشد.

به غیر از دستگاهای اصلی به چه ابزار الاتی نیاز است؟

اولین دستگاه یک کمپرسور هوا است چون تمامی دستگاها پنوماتیک است دوم دستگاه برش گالوانیزه است بعد نیاز به چند عدد دریل و پیچ بند است در ضمن ابزار الات مکانیکی کوچک هم حتما لازم است مثل متر و پیچ گوشتی و غیره…

برق لازم برای راه اندازی خط تولید چند آمپر است ؟ آیا فقط باید 3 فاز باشد؟

دستگاها هم تکفاز دارد و هم 3 فاز کا استارت اولیه دستگاها 32 آمپر ولی ادامه با 25 آمپر کار میکنند. البته8 توصیه میگردد به دلیل قدرت برق 3فاز بیشتر از دستگاهای 3 فاز استفاده شود

مساحت مورد نیاز کارگاه برای راه اندازی یک خط تولید تکسر چقدر است؟

در مورد مساحت کارگاه باید بگویم خود دستگاها بیشتر از 70و یا 80 متر جا نمیخاهد ولی مشکل آنجا شروع میشود که پنجره ساختید و محل دپو پنجره میخاهید بخاطر همین توصیه ما حداقل 100 متر مربع کارگاه است.

مساحت مورد نیاز کارگاه برای راه اندازی یک خط تولید شیشه دوجداره چقدر است؟

در مورد مساحت کارگاه باید بگویم خود دستگاها بیشتر از 70و یا 80 متر جا نمی‌خواهد ولی مشکل آنجا شروع میشود که شیشه های ساخته شده را کجا بگذارید که حدودا برای کار شیشه با دستگاه شستشو حداقل 120 کارگاه لازم است

چند نفر برای کار درب و پنجره لازم است ؟

مطمئناَ بستگی به مقدار کار شما دارد ولی حدودا 3 نفر جهت تولید و 2 نفر نصب کفایت میکند

خدمات شرکت برای شهرستانها چگونه است؟

همانطور که گفته شد نصب و راه اندازی بصورت رایگان با شرکت است در مواقع گارانتی که 2 سال اول میباشد در کرج و تهران و قزوین خدمات ما 48 و حداکثر 72 ساعته است ولی در شهرستانها از 48 تا 96 ساعت کاری میباشد.که 2 سال اول رایگان ولی بعد از 2 سال با پرداخت هزینه از طرف خریدار انجام میگیرد.

تحویل دستگاها چند روزه است ؟

تحویل دستگاه فوری است یعنی ما همیشه دستگاه داریم .

شرایط پرداخت چگونه است؟

شرایط بصورت هم نقدی است و هم نقد و اقساط که با توافق طرفین انجام میگیرد.ید

No votes yet.
Please wait...