امروزه به علت افزایش قیمت دلار در بازارهای ایران خرید و فروش و یا تولید ماشین آلات ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ایرانی رونق گرفته است.

البته در این صنف نیز مثل سایر صنف‌های دیگر که ایران در بازار رقابتی تولید وارد شده است کیفیت ماشین آلات upvc تولید شده به کیفیت متریال استفاده شده و نیز دانش و تجربه پشت تولید متصل است.

چرا دستگاه UPVC ایرانی بخریم:

در سال‌های اخیر و سال‌های بعد از ۹۶ که قیمت دلار با افزایش بی‌سابقه‌ای روبه رو شد فروش ماشین آلات در و پنجره upvc ایرانی رونق بیشتری پیدا کرده است.

مطالعه نمایید: دستگاه pvc

در شهرهای مختلف ایران همانند تهران، ارومیه، تبریز و کرج ماشین سازی و ساخت دستگاه‌های درب و پنجره رونق گرفته است. تا قبل از این بازار ایران شامل دستگاه‌های ایتالیایی، آلمانی، ترکیه‌ای و چینی بود.بعضی از ماشین آلات upvc با برخی دیگر از ماشین آلات یو پی وی سی تفاوت‌های بسیاری دارند. وهمچنین این تفاوت درنمونه‌های ترک و ایرانی آن مشاهده می‌شوند.

قطعات ماشین آلات یو پی وی سی ایرانی:

استفاده کردن از قطعات یدکی خوب و جک‌های با کیفیت همچنین ساخت و ساز بدنه دستگاه که با کیفیت و متریال خوب استفاده شده باشد و همچنین دانش تولید این کار تاثیر بسزایی در ماشین آلات ساخته شده دارد.

شرکت ماک ماشین نیز بعد از ۱۰ سال سابقه کار در فروش و بازرگانی در زمینه ماشین آلات یو پی وی سی برآن شد تا با توجه به دانش و تکنولوژی و نیز استفاده از ماشین آلات پیشرفته فرزکاری و سی ان سی کاری در زمینه تولید دستگاه‌های یو پی وی سی گام بردارد.

دستگاه‌های یو پی وی سی ایرانی اگر از لحاظ تکنولوژی و دستگاه‌های ماشین سازی استفاده شده ونیز وزن دستگاه وهمچنین استراکچر ساخته شده دارای استاندارد بالای باشند می‌توانند با رقیب‌های خود دستگاه‌های ترک موجود در بازار رقابت داشته و نیز در بعضی از شرایط از آن‌ها جلوتر باشند.

اما ممکن است که این اتفاق نیز نباشد و دستگاه‌های یو پی وی سی ساخت ایران در بعضی از موارد کمتر کیفیت داشته باشند نسبت به رقیب‌های ترک خود.

اما با توجه به دانش مشتریان در زمینه ماشین آلات یو پی وی سی. به راحتی می‌توان کیفیت دستگاه خوب را و کیفیت خوب را از کیفیت متوسط و یا پایین تشخیص داد.

ماشین آلات ساخته شده در ایران برند ماک ماشین و یا تکنیتا دارای تکنولوژی و دانش ساخت دستگاه. و همچنین ماشین آلات فرزکاری و ترشکاری و سی ان سی پر قدرت و به روز. دستگاه‌هایی با کیفیت بالاتر از رقیبان ترک خود به بازار رائه دادند.

علت خرید دستگاه‌های یو پی وی سی ایرانی:

علت خرید دستگاه‌های ایرانی در بازار امروز قیمت مناسب آن‌ها نسبت به قیمت بالاتر دستگاه‌های مشابه ترک آن می‌باشد. چرا که با افزایش قیمت دلار قیمت ماشین آلات درب و پنجره وارداتی نیز افزایش یافته. و قیمت ماشین آلات ساخته شده وطن مناسب‌تر از مشابه ترک آن است.

خرید و فروش ماشین آلات یو پی وی سی ایرانی


پشتیبانی دستگاه یو پی وی سی ایرانیهمچنین خدمات و گارانتی و پشتیبانی از دستگاه‌های ساخته شده ایرانی برای تولید کننده ایرانی در شرایط کنونی راحت‌تر است. زیرا با وجود تحریم‌ها و بسته شدن مرز‌ها قطعات یدکی به ایران کمی با مشکلات و سختی وارد می‌شود. و شرکت‌های بازرگانی جهت خدمات دادن و گارانتی دادن به مشتریان با این مشکلات رو به رو هستند.

همچنین اگر دستگاه‌های ساخت ایران با کیفیت خوب ارائه شده باشند. برای هر کدام از ما ایرانی‌ها بهتر از آن است که از دستگاه تولید کشور خود استفاده کنیم. تا به توسعه و رونق کشور خود کمک کرده باشیم.

قطعا که کیفیت مطابق با مبلغی که بابت دستگاه پرداخت می‌شود برابری می‌کند. و مشخص است که ماشین آلات ساخت ایران که قیمت بالاتری نسبت به ماشین آلات ایرانی مشابه خود دارند. قائدتا از کیفیت بالاتری در متریال بدنه قطعات استفاده شده تکنولوژی ساخت داراست.

شرکت ماک ماشین به مشتریان عزیز پیشنهاد می‌دهد که ابتدا با نسخه‌های تولیدی وطن آشنا شوند. و اگر کیفیت مطلوب را جستجو نکردند به سراغ کشورهای ترکیه و آلمان بروند.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟