صنعت upvc و شیشه دوجداره یکی از مهمترین و با ارزش‌ترین صنایع در بحث ساختمان می‌باشد. این صنعت متشکل از شرکت‌های معتبر و پر قدرت در جهان است که در این حوزه فعالیت‌های گسترده دارند. و دارای بهترین برند دستگاه upvc هستند.

برخی از این شرکت‌ها به صورت جزئی و برخی به صورت کلان به ساخت دستگاه و تجهیزات حوزه upvc و شیشه دوجداره می‌پردازند. (برای راه اندازی کارگاه در و پنجره یو پی وی سی این مقالع را مطالعه کنید)

بازار دستگاه‌های upvc در ایران بیشتر به دستگاه‌های ساخت کشور ترکیه تعلق دارد که البته با توجه به قیمت وکیفیت آن‌ها مقرون به صرفه نیز هستند.

از جمله برند‌های معتبر در صنعت ماشین آلات در و پنجره دو جداره می‌توان از برند ایلماز نام برد و همچنین برند اوزچلیک از برند‌های معتبر در این صنعت می‌باشند.

بهترین برند دستگاه upvc


بهترین برند دستگاه upvc موجود در بازار ایران به دو صورت

  • حرفه‌ای
  • اقتصادی

در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد که مشتریان با توجه به قدرت خریدشان یکی از این ۲ مورد دستگاه را انتخاب می‌کنند. (۶ نکته مهم که هنگام خرید دستگاه upvc باید به آن توجه داشت)

منظور از اکونومی و یا اقتصادی دستگاه‌های هستند که با قیمت پایین‌تر و کیفیت قابل قبول ارائه می شوند در این سطح می‌توان از برند‌هایی هم‌چون کرافت مولر، پنماک، ساوین، گلدستک، پلاسماک، اورنکلر و یا برند‌های در این سبک نام برد.

بهترین برند دستگاه upvc


دستگاه‌های دیگری نیز هست که ساخت کشور چین می‌باشد. این دستگاه‌ها از کیفیت کمتری به نسبت دستگاه‌های ترک برخوردار است.

البته در برخی از موارد دستگاه‌های چینی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند برای مثال برند ثانی در دستگاه‌های شیشه‌شور وهمچنین برند بتر‌(‌‌BETTER) در دستگاه‌های دوجداره دارای کیفیت بالایی هستند.

ایران نیز اخیرا در صنعت تولید ماشین آلات دوجداره وارد شده است و دستگاه‌هایی را نیز تولید کنندگان به بازار عرضه کرده‌اند.

البته تا کیفیت دستگاه‌های ایرانی بر اساس مرور زمان بیشتر و بالاتر رود فعلا دستگاه‌های ترک دارای کیفیت بالاتری هستند.

البته که دستگاه‌های ایرانی دارای قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری هستند.

بهترین برند دستگاه upvc

دو فاکتور مهم در بحث خرید دستگاه upvc

  • کیفیت
  • قیمت محصول می‌باشد که در برندهای معتبر مسله‌ی کیفیت دستگاه در اولویت اصلی قرار دارد که این مورد برای سازندگان پنجره upvc اهمیت دوچندان دارد.

بهترین مارک دستگاه یو پی وی سی بدون شک شرکت‌های آلمانی و در راس آن شرکت الوماتیک آلمان می باشد که یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌ها در حوزه ساخت دستگاه upvc است.

دیگر برند معتبر در این حوزه شرکت فوم می‌باشد که ساخت کشور ایتالیا است.

شرکت‌های ترکیه‌ای نیز در ساخت بهترین دستگاه‌های یو پی وی سی حظور دارند.

بهترین برند دستگاه upvc

بهترین برند دستگاه یو پی وی سی موجود در بازار جهان

  • کابان (KABAN)
  • مورات (MUTAT)
  • اوزچلیک
  • اوزگنج می‌باشد که همگی ساخت کشور ترکیه هستند.

Rating: 4.0/5. From 3 votes.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟